Banes ne Dardani

Shitet nga: Banesa 26 Sht 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Dardania afer shkolles kati i 7 me ashensor .Banesa ka 1 sallon 1 kuzhin 1dhom gjumi 1 banjo korridor dhe 1 shpajz .ka nxemje qendrore me termokos .
Banesa ka 3 parkingje .
Qmim i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim