Banes ne Dragodan Afer Komunes se Re

Shitet nga: Feratis 05 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

153 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Banes Loksoze e mobilizuar ende tu jetu ne banes
4 Dhoma Gjumi Kuzhin Banjo WC
4 Ballkone njeri i cili esht Terace me 60M2( katror) ni ( Bodrum) i Vogel Nje Parking ne Garage te Bllokut
Parkingu i Bejtu nga ndermarja e Bllokut nxemjen qendrore me Rrym edhe esht ne tok nxemja ka klim.
ka Lift te Madh kati i 5

ne Total Katror 180 M2

Jam i interesuar dhe me ndrrim me Shpi Brenda Prishtines jo Jasht Prishtines

per foto nuk po dua me publiku shum informacione lidhur me ket shkaku i siguris

045637439
feratis44@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim