Banes ne Kalabri

Shitet nga: Hamd Terpeza 24 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Kalabri (Emshir) Banesat e Llesnes
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes urgjent banesen 60metra katror:1 dhomë fjetje dhe salloni me kuzhinë. Banesa është e mobiluar tërsisht në katin e 5 dhe gjindet në Emshir në objektin e Llesnes


Nr Kontaktus
045-800-058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim