Banes ne Prishtine - te banesat e Standardi

Shitet nga: Ardian Sot 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

71 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 69.00 m2, me 2 dhoma te fjetjes, 1 dhome e ndenjes, 1 banjo, 1 ballkon, 1 koridor

Extra:

24 ore uje sanitar dhe uje te ngrohet.

24 ore rryme (ndertesa ka agregatin e saj ne rast te ndaljes se rrymes ka rryme, uje, lifti punon dhe nxemje punon), banese ideale me te gjitha kushtet dhe me pamje fantastike

Ngrohje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim