Banes ne Prishtine

Shitet nga: Mani 15 Shk 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Mati I, Prishtine. Eshte nje katin e 3. Ka nje dhome gjumi dhe nje dhome (sallon me kuzhine), ballkon, banjo/toalet, koridorin. Eshte ndertim i ri. E shes me cmimin e blerjes te vendosur ne shpallje i pa negociueshem.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim