Banes ne Prishtine

Shitet nga: ademi 07 Sht 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine-Durres
Sipërfaqe: 122 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Durres perballe hotel Adriatikut, banesa eshte ne katin e trete dhe ka dy dhoma, dy banjo, kuzhine dhe balkon.
Shitet ose nderrohet me banese ne Prishtine
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim