Banes ne Prishtine 78.18m2

Shitet nga: Driton 18 Krr 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

799 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 78.18 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Emshir ne projektin me te mir te kompanis Lesna kompleksi Blerti
banesa eshte ne katin e 3 me pamje parku (oborri
Banesa eshte ne ndertim e siper dhe posedon:
2dhoma gjumi
1qendrim ditor
1banjo
1kuzhine me tryezari
1 koridor
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim