Banes ne Prishtine

Shitet nga: Burim 15 Gsh 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne prishtine afer Eulx tek kompleksi i Royal ne katin e 6 e mobiluar komplet dhe per momentin eshte me qira,banesa eshte me dokumentacion te rregullt, me flete poseduese, banesa ka uje 24 ore dhe eshte me ashensor. Qmimi i baneses eshte 52000 euro me mobile. Kontakti ne 044/124-677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim