Banes ne Qender Mbrapa ProCredit Bank,

Shitet nga: Personi Kontaktues 14 Pri 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banes ne shitje ne Qender Mbrapa ProCredit Bank, Hyrja I, posedon 50m2, kati III, me 1 dhom gjumi,
E Renovuar komplet dhe e mobiluar

Çmimi 75.000 euro neto

Te peshku i art: ID e produktit :60121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim