Banes ne Qender te prishtines

Shitet nga: Valdrin 27 Tet 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Banes ne Prishtine afer Hotel Siriusit Banesa eshte ndertim i ri qe 6 vite banesa ka dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhin dhe banjo.


+38649240239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim