Banes ne Ulpian - Mbrapa Hotel Bacit

Shitet nga: ? 09 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira per mas hotel Bacit hymja D2 kati i 3.

Banesa posedon nje dhome te dites m si dhe nje kuzhin si dhe shpajzin po ashtut i ka te gjitha gjerat elementare dhe eshte e pershtatshme per banim ne qift ose familjar.

Mund te perdoret edhe si zyre ose si ordinanc per afat te gjate kohor.audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra..banesa.t..vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim