Banes ne bregun e djellit te banesat e Hinta

Shitet nga: Bashkim 18 Shk 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne banesat e Hinta ndertim i vjeter me ngrohje qendrore gjendet katin e par kae nje dhom dite me kuzhin dhe nje dhom gjumi banjo ballkon per ingo meshum
Lajm 044/778/169.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim