Banes ne bregun e djellit te banesat e hynta kat..

Shitet nga: Bashkim 06 Shk 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet katin e 4 esht tersisht e renovuar kae nje dhom dite nje dhom gjumi dhe kuzhinen me trepezari banjo ballkon per info meshum 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim