Banes ne bregun endjellit banesat ngjyr hiri

Shitet nga: Bashkim 20 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet katin e par kae nje dhom dite me kuzhin dhe nje dhom gjumin ballkon banjo qmimi 32000€ per info meshummlajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim