Banes ne btegun e djellit banesat e HINTA

Shitet nga: Bashkim 12 Shk 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet katin e 4 kae nje dhom dhote nje dhom hjumi dhe kuzhinen me trepezari banjo ballkon tersisht e renovuar per info meshum
Lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim