Banes ne kompleksin BLINI ne MATIN 1

Shitet nga: arlind 17 Nën 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: mati 1 kompleksi BLINI
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë
shes banes ne kompleksin BLINI ne MATIN 1.banesat jane ne ndertim e siper dhe ndertimi perfundon ne fund te viti 2016..kane siperfaqe
---83m2_____________________________________
---85m2_____________________________________
---87m2_____________________________________
---56m2_____________________________________
---54m2_____________________________________
---111m2___________________________________
---113m2___________________________________
---114m2___________________________________ ----118m2____________________________________banesat jan nga kati 1-10..banesat kane hapsir per parking dhe kendi i lojrave per femi dikun siperfaqe rreth 51ari..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim