Banes ne lagjen Arberia , 117 m2

Shitet nga: Gaz 16 Pri 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Shes banesën 4 dhomëshe në Prishtinë (117 m2)
Lagja: Arbëria C2
Kati: 2
3 x Dhoma gjumi
1 x Dhome te pritjes & trepezari
1 x Kuzhine
1 x Banjo + 1 x WC
2 x Ballkona me pamje drejt qytetit

Ndërtimi ka përfunduar në vitin 2010. Eshte ndertim me leje te komunes dhe me infrastrukture te perfunduar. Momentalisht eshte e leshuar me banor te huaj. Banesa poashtu ka kuzhine dhe mobile moderne.

Cmimi dhe pagesa sipas marrveshjes. Nuk bejme ndrrime .

Të interesuarit të kontaktojnë 049-740-020 ose gkllokoqi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim