Banes ne lagjen Dardania NE SHITJE

Shitet nga: Bujar 04 Krr 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
nShitet banesae lagjen Dardania ne afersi te rrethit per Fushe Kosove (prane stacionit te Autobusave).

Banesa ka keto veçori:

- Nje dhome dite.
- Dy dhoma gjumi.
- Kuzhinen dhe koridorin.
- Banjo dhe tualeti ndamas.
- Dy ballkona.
- Podrum

Banesa gjindet ne katin e trete dhe eshte ndertim shteteror kolektiv, posedon dokumentacionin e rregullt.
DIASPOR BLENI VETEM PREJ PRONARIT MOS SHKONI PERMES NDRMJETSUESVE SE KJO GJITHMON E RIT QMIMIN.KJO BANES SHITET NGA PRONARI PA NDRMJETSUES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim