Banes ne lagjen e Vreshtave

Shitet nga: Liridoni 02 Gsh 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen e vreshtave afer stacion te autobusve 7A

Banesa ka 3 dhoma,kuzhine ,eshte e mobiluar ,nxemje qendrore,uje 24 ore panderprerje,parking per vetur si dhe wireless per te interesuarit na kontaktoni ne numrin 044 263 860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim