Banes ne qender

Shitet nga: ganimete morina Dje 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne qender perball qendres se regjistrimeve.Banesa ka 2 dhoma gjumi kuzhina se bashku me sallon,1 ballkon,1 banjo dhe koridori.Banesa eshte ne katin e 3 eshte e pajisur me ashensor dhe me nxemje qendrore qmimi eshte i diskutueshem per me shum info mund te kontaktoni ne 044-651-647.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim