Banes ne shitje, ne Bregun e Diellit, te Laborat..

Shitet nga: Personi Kontaktues 13 Maj 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Banes ne shitje, ne Bregun e Diellit, te Laboratori " Medikusi " banesa posedon 68.88m2 me dok, ndersa 70m2 faktike , kati III, me 1 dhom gjumi, e renovuar, dhe e mobiluar

çmimi 87.000 euro.

Te peshku i artë: ID e produktit :57369
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim