Banes ne shitje

Shitet nga: Fatma Zatriq 23 Nën 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër Rr. Kryesore),e përshtatshme edhe për lokal, zyre dhe veprimtari të ndryshme, me sipërfaqe 49m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom të gjumit, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa shitet e mobiluar dhe ka parking rrugor.

Për çdo informat shtes mund të kontaktoni në +386/49175299 ose ne email adresen fatmazatriq@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim