Banes ne shitje 72m2 + 55m2 Teras, me flet posedus

Shitet nga: Kajtazi 01 Krr 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ekstra e mire dhe ka kete renditje

Sallon me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Banjo
dhe
Ballkon 55 m2

Per info ne tel 044 157 858

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim