Banes ne shitje Mati 1 68.43 metra

Shitet nga: Ardian Dje 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr. Beqir Kastrati
Sipërfaqe: 68.43 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per shitje banesa 68.43m2 ne Mati 1 tek kompleksi " Luledielli " te projektuara nga BS Group
Banesa eshte ne katin e 5te dhe posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- parking te disponushum.

:: banesa e ka mundesin shume te lehte te behet me 2 dhoma gjumi , dhe vitin 2020 pritet te perfundoj rruga A.
Per me shume rreth ndertimit te baneses vizitoni faqen http://bsgroup-ks.com/project/kompleksi-luledielli/


mati , mat , mati1 , mat1 , adk , banes , rruga , adk ,rruga a
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim