Banes ne shitje ne Dardani Te Posta e Madhe

Shitet nga: Personi Kontaktues 21 Maj 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Banes ne shitje ne Dardani Te Posta e Madhe Afer qerdhes
Banesa posedon 61m2, kati VI-me lift, sallonin, kuzinen me trepazari dhe 1 dhom gjumi

Renovim: dritaret, laminate, dhe e izuluar nga jasht

Çmimi 1300 euro per m2

te peshku i artë: ID e produktit :51261
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim