Banes ne shitje ne Emshir, EXDC #1488 te UBT-ja

Shitet nga: sadat 17 Sht 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banes gjendet ne katin e nente dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon, nxemje qendrore, ashensor funksional. Ne qmim jane te perfshira mobilet.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim