Banes ne shitje ne Qender, perball Hotel Sirius-..

Shitet nga: sadat 17 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 1 dhome gjumi, banjo, 2 ballkona.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim