Banes ne shitje ne lagje te spitalit

Shitet nga: Naim Dje 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1 te instituti gjygjesor
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Lagjen e Spitalit rruga Muharrem Fejza - Mati 1 ose me saktesisht perball Institutit Gjyqesor !

Banesa eshte 90m2 ne katin e 3-te dhe i posedon :

►Sallonin me Kuzhin,
►Dhome te femijeve,
►Dhome te fjetjes,
►Banjo,
►Korridor
►Ballkon.
►Garazhe
Banesa eshte e mobiluar mire te gjitha i ka te reja komplet mobiljet .
Banesa eshte ne katin e 3-te gjithashtu ka edhe lift 24h
Rryme 24h
Uje dhe nxemje gjithashtu 24h.
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne nr. 044 821 260 ose ne viber +37744821260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim