Banes ne shitje te "Qafa"

Shitet nga: gfd 28 Sht 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Adresa: Rruga UÇK Kompleksi QAFA B2
Banesa ka:
Sallon, kushin+trapezari, dhome gjumi, banjo+wc, ballkon, koridor, bodrum. Dokumentacioni i rregullt. Kati i 6 (punojnë dy liftat jane te rinje me kartel ne hyrje dhe ne lift vetem banoret qe posedojn kartel) Hapsira neto 58m² (ne metra katror nuk jane llogaritur muret eshte llogaritur hapsira e paster e baneses) Hapsira neto.Çmimi: 75.400 euro - 1.300euro/m²

tel 044957892


Viber: 0037744957892
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim