Banes ne shitje te lesna

Shitet nga: Florent 02 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banes te lesna konpleksi riera banesa eshte ne katin e 5 dhe ka 89m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim