Banes ne shitje urgjent

Shitet nga: Mehmet Goleshi 23 Nën 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane d9/h7
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banesa ne shitje ka dy dhoma gjumi nje sallon kuzhina,shpajzi,nje banjo dhe ballkoni.Kati perkthes.Te interesuarit te kontaktojne ne nr te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim