Banes ne shitje

Shitet nga: Bedri 20 Mar 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

710 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa 54m2 ne katin e 5-te me ashensor dhe uje 24ore posedon sallonin me kuzhin nje dhom gjumi, banjo, koridor, ballkonin banesa gjindet ne laxhen Mati 1 e ndertuar nga kompania HOXHA e gatshme per banim vetem duhet te mobilohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim