Banes ne shitje

Shitet nga: Armendi 15 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 104 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa e perfunduar ne katin e 9 me nje pamje shume te mire nga lindja .Banesa gjendet ne lagjen Velania , Banesa posedon leje ndertimi dhe eshte e ndertuar me nje cilesi te larte , ka dy ashensor (lifta) uje 24h parking te mjaftueshem .Mund te merret parasysh ndonje vetur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim