Banes ne shitje

Shitet nga: Tahir 18 Sht 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri nga F&A inxhinieringu dhe ka pamje në jug-lindje .Ka një dhomë të madhe të dites me kuzhinë,një dhomë të fjetjes ,banjo dhe terasë .Eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e v-të.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim