Banes ne shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GrundstuckeSHPK 10 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

113 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Tophane rruga Meto Bajraktari
Sipërfaqe: 113 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Tophane rruga Meto Bajraktari me siperfaqe 113 m2 kati i 8 banesa posedon 4 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin, 1 banjo dhe 1 wc si dhe 2 terasa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim