Banes ne ulpijan ndertim i shtetit

Shitet nga: Astrit 14 Dhj 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Tri dhoma gjumi + sallon e kuzhin
Sipërfaqe: 94.9 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon :
3 dhoma gjumi
Sallon
Kuzhin
2 banjo
2 tarasa (ballkon)
Nxemje qendrore me termokos
Lagjia ulpian te fontana perball diskotekes hollivud ose perball fakultetit teknik perkthimi i menihershum dhe garancion per dokumenta Shitsi person privat. 1150 euro m2 kontakti ne qdo koh dhe shikimi i baneses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim