Banes ne vlore shqiperi

Shitet nga: bregu 17 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 118 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
banes 118 metro afer detit 5 min me makin nje pozicion i preferuar sallon 2dhoma gjumi banjo ,ballkon ,mundesi dhe per nje dhom te trete.cmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim