Banes nga bregu i dielt

Shitet nga: Florini 15 Sht 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60,5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa nga bregu i dielit me 60m2 ne katin e pare.
Ka kuzhin , banjo , shpajz dhe 2 dhoma edhe balkon.
Vetem shitje !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim