Banes per shitje në Lagjen Ulpiana "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 03 Gsh 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 96m2 në Ulpianë, ( 2 banesa te bashkuara 67m2 dhe 29m2 ),banesa është ndertim i vjeter, kati i III , e renovuar dhe ne gjendje shum të mirë
Banesa posedon :
2. dhoma te fjetjes
1 dhom per femijë
1. sallon
1. kuzhin ,
2. koridor,
2. banjo dhe
1. ballkona.

Çmimi: 135.000 euro i diskutushem

Agjencioni M1
tel. 045 999 986 & 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim