Banes prej 104m2 ne Emshir #1472

Shitet nga: sadat 18 Sht 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 6\7 dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon, shpajz, nxemje me rryme, uje 24h, ashensor funksional.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim