Banes prej 65m2 ne Prishtine

Shitet nga: Adem 20 Sht 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Durres.banesa gjendet te Apollonia, kati i 4,ashensori punon,ose nderrohet me banese ne Prishtine, truall, Cmimi i volitshem dhe me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim