Banes prej 67m2 ne Prishtine

Shitet nga: Arsim 17 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Banesen mund ta gjeni rruges kryesore per Kolovic afer shkolles t'gjelbert osht ne gjendje trregullt dhe ka vend edhe per parking nuk ka mobile dhe shitet me qmim te volitshem per me shum info. kontakto :044-196-115 049-219750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim