Banes prej 68m2 ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Uliane, shitet banesa 2,5 dhomshe, siperfaqes prej 58m2, por faktikisht ka 68m2, ne katine e I-re, me 2 ballkone, dhe orjentim lindje-jug. Banesa ka 2dhoma fjetjes+sallon (kuzine), banjo, ballkonin e madh i cili eshte zgjeruar dhe eshte ne proceduren e legalizimit. Çmimi: 90.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 2/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim