Banes te NARTELLI

Shitet nga: arlind 24 Pri 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
shes banes te NARTELLI ..banesa ka siperfaqe 78m2...eshte ne katin e trete..banesa posedon edhe garazhen,qmimi per banes dhe garazh 70 000euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim