Banes te POSTA E VOGEL ne breg te dillit**

Shitet nga: arlind 24 Mar 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
shes banes te POSTA E VOGEL ne breg te dillit..banesa eshte ndertim i vjeter kapamje ka mati 1..eshte ne katin e trete eshte e renovuar dhe emobiluar me mobilje shum te mira..shitet me komplet mobiljet..ka siperfaqe ne dokumente 92m2.ndersa siperfaqja reale sillet rreth 100m2...ka sallonin kuzhinen ndaras nga salloni..dy dhoma te mdha gjumi..dy terasa..qmimi 97000euro***
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim