Banes te banesat e bardha ne bregun e djellit

Shitet nga: Bashkim 18 Shk 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet katin e par dhe esht tersisht e renovuar kae 3 dhoma hapsira 64m2 qmimi 55000€ pe info meshum
Lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim