Banes te banesat e hinta ne bregun e djellit

Shitet nga: Bashkim 05 Mar 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet katin e katrt kati me inalti rsht tersisht e renovuar kae nje dhom dite nje dhom gjumi dhe kuzhin me trepezari banjo ballkon qmimi 55000€ 60m2 per info meshum
Lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim