Banes te kullat e arabve ne emshir 85m2

Shitet nga: Edonis 21 Pri 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen te kullat e arabve ne Lagjen e emshirit.
Banesa eshte ne kullen e 6 kati 3.
Banesa eshte 85m2 dhe posedon:
Dhomen e ndenjes,kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 ballkona dhe banjon(banjo eshte e saporinovuar komplet).
Te interesuarit te me kontaktojne ne kete nr : 044784737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim