Banes tre dhomeshe 90m2 me qera ne B.e diellit

Shitet nga: f.a 02 Sht 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen tre dhemeshe me qira ne B.e diellit,II ne katine e I-re, komplet e mobiluar.Banesa posedon: sallon, kuzhine,2 dhoma te gjumit banjo, 2 ballona.Leshohe vetem per familjare dhe per kohe te gjate.
tel.044330770.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim