Banes

Shitet nga: Bashkim 09 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines perball Slovenija Sport
ka dy dhoma,koridor, banjo, kuzhin,shpajs dhe dy ballkone.
Presim Blers Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim